Hakkımızda

Çınar Hukuk, Yargıtay Tetkik Hakimliği görevinden ayrılmayla birlikte 1999 yılında Avukatlık mesleğinde hizmet vermeye başlamış ve 2005 yılına kadar gelen süreçte Türkiye’nin önde gelen Bankalarına danışmanlık hizmeti vermiştir. Çınar Hukuk 2005 yılında ise bugünkü yapısına kavuşmuştur.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerine ve saygın kişilerine hizmet veren Çınar Hukuk, özenle oluşturduğu yüksek verimli çalışma sistemi ile birlikte müvekkilleri ile yakından ilgilenen, üstlendiği hukuki ihtilafları sonuna kadar ilk günkü titizlikle sürdüren bir yapıya sahiptir. Bu yüzdendir ki; bireysel müvekkillerimiz ve/veya şirketlerimiz ile yıllar süren çalışma sistemimiz bulunmaktadır.

Başta Ceza Hukuku ve Ticaret Hukuku olmak üzere, Liman Hukuku, Deniz Ticareti, İdare Hukuku, Özelleştirme Uygulamaları, Proje Finansmanı, Banka Hukuku alanlarında çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bununla birlikte Çınar Hukuk Türkiye’de ; Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Antalya, Muğla, Trabzon, Malatya, Diyarbakır, Çorum, Hatay ve Mersin illeri ile, Amerika Birleşik Devletleri’nde California Eyaleti, Utah Eyaleti, New York City şehri ve New Hampshire eyaletinde, İngiltere’nin Londra ve Almanya’nın Munich, Berlin ve Hamburg şehirlerinde, Dubai ve Katar’da bulunan iş ortaklıklarıyla müvekkillerine çözüm odaklı çalışmaktadır.

“Kaliteli hizmet ve sorumluluk bilinci herşeyden önce gelir.”